Vážení obchodní přátelé,
 
       dovoluji si Vás touto cestou oslovit a představit nabídku naší firmy. Vyrábíme těsnící profilové pásy pro trapézové plechy, vlnitou střešní krytinu, izolační polyuretanové  střešní  panely, těsnící pásky a lyžařské stojany.

       Výběr   z   nejčastěji   používaných   těsnících   pásů  a  ceny   jsou   uvedeny  na  přiloženém informačním  materiálu.  Těsnící  pásy  vyrábíme  z  pěněného  polyetylénu bílé barvy. Kompletní sortiment  vyráběných  profilů  Vám na  požádání  zašleme  případně  u nového profilu těsnění na základě označení plechu nebo nákresu profilu stanovíme cenu.Technické podmínky a hlavní zásady pro projektování, dodávku, montáž a údržbu Vám na vyžádání zašleme.

       Součástí nabídky naší firmy jsou také schodiště. Můžeme nabídnout jak přímá tak i točitá schodiště. V nabídce máme ocelové točité schody s ocelovými, roštovými nebo dřevěnými schodnicemi připojenými přesně podle dané výšky.  

       Věřím,  že  posoudíte  naší  nabídku  a  v  případě zájmu  se  budete  na  naší  adrese  nebo telefonních číslech, případně e-mailu informovat o dalších údajích.

            S pozdravem

 

 
 

Lenka Chorváthová

 
 

jednatel