Vzorkovník pásek

1 / 2 / 3

 
  illmod 600     Jednostranně lepící PUR páska se strukturou otevřených buněk impregnovaná syntetickou pryskyřicí.   Těsnění odolné vůči průchodu vody. Snadno aplikovatelné do připojovacích spár otvorových výplní a fasádních systémů.
 
  illmod eco     Jednostranně lepící PUR páska se strukturou otevřených buněk a polymerovou impregnací.   Těsnění odolné vůči průchodu vody. Snadno aplikovatelné do připojovacích spár otvorových výplní a fasádních systémů.
 
  illac     Jednostranně lepící PUR páska se strukturou otevřených buněk a polymerakrylátovou impregnací.   Vhodná pro utěsnění proti prostupu hluku, zatékání, průvanu. Zabraňuje vzniku tepelného mostu.
               
  Butyl     Objemově stálá samolepící butylkaučuková těsnící páska neobsahující rozpouštědla.   Vhodná pro lepení fólií, vytvoření parotěsných spojů, automobilový průmysl a vzduchotechnika.
               
  Butyl Alu     Těsnící páska na bázi butylkaučuku, jednostranně potažená plastohliníkovou fólií.   Vhodná pro utěsnění spojů a přeplátování, opravy a sanace zvětralých spár.
               
  Bitumen Alu     Alu páska jednostranně potažená vrstvou samolepícího bitumenového elastomeru. V barvách přírodní hliník, olovo, cihla nebo měď.   Těsnění a izolace spár okapových žlabů, světlíků, napojení kovu a syntetického materiálu.
               
               
 

< Zpět

         

Více informací o produktu získáte kliknutím na jeho obrázek