Vzorkovník pásek

1 / 2 / 3

             
  FO 311     Alu fólie opatřená jednostranně akrylovým lepidlem.   Vhodná pro vytvoření vodotěsných a parotěsných spojů.
             
  FO 312     Alu fólie opatřená jednostranně kaučukovým lepidlem.   Vhodná pro vytvoření vodotěsných a parotěsných spojů.
             
  FO 313     Alu fólie opatřená jednostranně akrylovým lepidlem.   Vhodná pro vytvoření vodotěsných a parotěsných spojů.
             
  FO 210     Krepová páska opatřená jednostranně kaučukovým lepidlem.   Určená pro ochranu povrchů proti mechanickému poškození.
             
  FO 212     LDPE fólie opatřená jednostranně akrylovým lepidlem.   Určená pro ochranu povrchů proti mechanickému poškození.
             
  FO 213     PE fólie opatřená jednostranně akrylovým lepidlem.   Určená pro ochranu povrchů proti mechanickému poškození.
             
- FO 911     Univerzální použití. Vhodná pro těsnící a balící aplikace.   Určená pro ochranu povrchů proti mechanickému poškození.
             
  TE 210     Oboustranná PE páska s uzavřenou strukturou buněk, opatřená akrylovým lepidlem.   Vhodná pro dočasná lepení lehkých předmětů.
             
  TE 220     Oboustranná PE páska s uzavřenou strukturou buněk, opatřená akrylovým lepidlem.   Páska pro lepení zrcadel, desek, lišt, emblémů atd. Dobrá přilnavost k plastům.
             
  TE 211     Oboustranná PE páska s uzavřenou strukturou buněk, opatřená kaučukovým lepidlem.   Výkonná oboustranně lepící páska k lepení v interiérech. Dobrá přilnavost k plastům. Používaná také jako pomocná páska při lepení zrcadel silikonem.
             
  TE 212     Oboustranná PE páska s uzavřenou strukturou buněk, opatřená akrylovým lepidlem.   Vysoce výkonná oboustranně lepící páska pro lepení zrcadel, desek, lišt, emblémů atd. Dobrá přilnavost k plastům. Použití v interiérech i exteriérech.
             
             
             

< Zpět

         

Další>

Více informací o produktu získáte kliknutím na jeho obrázek