Vzorkovník pásek

1 / 2 / 3

       
           
PE páska     PE samolepící páska s uzavřenou strukturou buněk. K dispozici v barvě bílé a antracit.   Vhodná pro utěsnění a vymezení drážek pro sklo, parapetních dílů, spár ve vzduchotechnice atd.
bez krycí fólie            
           
PE páska     PE samolepící páska s uzavřenou strukturou buněk. K dispozici v barvě bílé a antracit.   Vhodná pro utěsnění a vymezení drážek pro sklo, parapetních dílů, spár ve vzduchotechnice atd.
s krycí fólií            
           
TE 121     PE páska s uzavřenou strukturou buněk opatřená na jedné straně lepidlem.   Těsnění proti prachu, průvanu, vlhkosti a tepelným mostům. Nejvíce využívána sádrokartonáři.
           
TV 110     PVC páska s uzavřenou strukturou buněk opatřená jednostranně akrylovým lepidlem. K dispozici v barvě šedé a černé   Těsnění proti prachu, průvanu, vlhkosti a tepelným mostům. Páska má nízkou hustotu a tvrdost, je vhodná k těsnění nerovných povrchů.
           
TV 120     PVC páska s uzavřenou strukturou buněk opatřená jednostranně akrylovým lepidlem. K dispozici v barvě šedé a černé   Těsnění proti prachu, průvanu, vlhkosti, tepelným mostům a vodě. Díky speciální úpravě pěny je možné skrze ni šroubovat, nýtovat apod.
           
TV 130     PVC páska s uzavřenou strukturou buněk opatřená jednostranně akrylovým lepidlem.    Těsnění proti prachu, přenosu zvuku, průvanu, vlhkosti, tepelným mostům a vodě. Tvrdá páska pro nejnáročnější těsnění. Vhodná pro suché zasklívání.
           
PYROSIL B     Těžko zápalná páska z keramických vláken opatřená jednostranně akryl-latexovým    Mimořádně vhodná pro utěsnění protipožárních konstrukcí.
keramická páska       lepidlem.    
           
TO 110     Samolepící páska z EPDM kaučuku.   Pro náročná těsnění s výbornou odolností proti stárnutí a povětrnostním vlivům. Ideální pro těsnění spojů kov+kov.
           
TB 211     Samolepící butylkaučuková těsnící páska zpevněná textilií.   Vhodná pro lepení fólií, vytvoření parotěsných spojů v automobilovém průmyslu a vzduchotechnice.
           
           
           
         

Další>>>

Více informací o produktu získáte kliknutím na jeho obrázek